Русский военный корабльиди на#уй!

Слава Україні!Героям Слава!

Слава Нації!смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Україна / Ukraine King Arthur With Vanilla Apr, 11, 2023

Untappd info

Stout - Imperial / Double

Red Cat Brewery

My rating 4.25

Global raiting 4.06

 • Алкоголь

  8.4%

 • Горечь

  50

 • Плотность

  23%

 • Стиль

  Stout - Imperial / Double

 • Штрихкод

  2000000000015

 • Цена

  3.53 y.e. за 0.33

Продовжую відкривати для себе пиво від Red Cat Brewery. Сьогодні буде “King Arthur With Vanilla”. На офіційному сайті написано, що тут “шикарний баланс відтінків кави, чорного шоколаду, какао та Ванілі”. Що ж – треба куштувати. Склад: вода питна, солод, хмелепродукти, ячмінь, екстракт паленого солоду, дріжджі пивні, ваніль стручкова (Хміль: Magnum. Солод: Pale Ale, Smoked Malt, Caramunich2, Sinamar Carafa Special 2, Special W, Roasted Barley).

King Arthur With Vanilla

Цікаво, що аромат відрізняється якщо спробувати пиво через горлишко пляшки та у бокалі. У пляшці відчутний молочний шоколад, а у бокалі, такий насичний темний шоколад. Напевно треба буде купити ванілі і знову нагадати собі її аромат, тому що тут, для мене, аромат ванілі нема. Тут більше, як я писав, гіркого шоколаду, та трохи карамельного присмаку.

Піна мала середньозернисту основу, коричневий відтінок. Тримається пів хвилинки, а потім залишається невеличким кільцем по краю бокала. Тіло насиченого темного кольору, але якщо подивитися на світло, то пробивається червоний відтінок.

У смаку пива “King Arthur With Vanilla” також добре відчувається темний шоколад, але солодкого присмаку тут набагато більше. Дійсно має хороший балас смаків. Алкоголь не відчувається. У післясмаку проступає, але не заважає, гіркота від чорного шоколаду. До речі, можливо тільки зараз в ароматі пробивається, щось схоже на ваніль. Смачно, насичено. Варто спробувати.

А я нагадую, що усі мої дегустації від броварні Red Cat Brewery можна подивитися тут. А на офіційному сайті чи сторінці у ФБ можна стежити за життям броварні.