Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Слава Україні! Слава ЗСУ

King Arthur With Coffee

Untappd info

Stout - Imperial / Double Coffee

Red Cat Brewery

My rating 3.75

Global raiting 3.94

 • Країна

  Україна / Ukraine

 • Алкоголь

  8.4%

 • Горечь

  50

 • Плотность

  23%

 • Стиль

  Stout - Imperial / Double Coffee

 • Штрихкод

  2000000000039

 • Цена

  3.55 y.e. за 0.33

Зустрічаємо друге пиво із серії King Arthur і 22 взгалому пиво від Red Cat Brewery King Arthur With Coffee. На офіційному сайті є невеличкий опис того, чого чекати від цього пива. За подробицями від броварів гоу туда, ну а я дегустувати.

King Arthur With Coffee

Який же тут насиченний аромат. Відчувається, у рівний частках, присмаки кави та бобів. Честно кажучи, я не чекав тут відчути боби, але вийшло цікаво. В якийсь момент аромат гірчить та пробивається терпкий присмак. Чим довше пиво стоїть у бокалі, тим більше саме бобів ніж кави виходить на перший план.

Піна мала середньозернисту основу. Коричневий відтінок. Тримається не довго – секунд 10 і від неї нічого не залищається. Тіло насиченного чорного кольору.

Смак пива King Arthur With Coffee можна поділить на дві частини. У першій присутній чіткий присмак бобів. Не скажу, що дуже смачно, але як є. Десь у другій половині ковтка, просипається і виходить на перший план довгоочікуванний присмак кави. Треба відмітити, що ані в ароматі, ані у смаку присмаку алкоголю не відчувається.

Як на мене вийшло дещо не збалансовано, але все ж таки варто спробувати.

А я нагадую, що усі мої дегустації від броварні Red Cat Brewery можна подивитися тут. А на офіційному сайті чи сторінці у ФБ можна стежити за життям броварні.