Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Islay Whisky Cask Amber Ale

Untappd info

Scottish Export Ale

Innis & Gunn

My rating 4.0

Global raiting 3.52

 • Країна

  Шотландія / Scotland

 • Алкоголь

  7.4%

 • Горечь

  30

 • Стиль

  Scottish Export Ale

 • Штрихкод

  5060190565142

 • Цена

  6.45 y.e. за 0.33

Переді мною пиво “Islay Whisky Cask Amber Ale” від Innis & Gunn з Шотландії. Islay – це острів у Шотландії де роблять чудовий віскі, в бочці з-під котрого і витримується сьогоднішнє пиво. На офіційній сторінці, можна знайти хороший опис цього пива. Тому за історією та опис пива від броварів гоу сюди, ну а я дегустувати.

Islay Whisky Cask Amber Ale

В ароматі, як тільки відрив, сразу можна відчути сильний присмак акварельних фарб. Чесно кажучи, не люблю таке. Пиво трохи постояло, і в ароматі став проявлятися торфяний присмак. От зараз прикольно. Якщо у бокалі залишити трохи пива і взбовтати, то в ароматі можна відчути чіткий, головне смачний, дерев’яний смак. Круто. Дійсно, дуже круто.

Піни майже не було. Мала крупнозернисту основу, білий, з легким сірим відтінком, колір. Сходить відразу, як налив. Тіло насиченого коричневого відтінку.

Як для пива, у котрому 7.4 алкоголю, цього самого алкоголю у смаку не відчувається зовсім. В основі лежить легкий, гіркий, трохи з кіслинкою, присмак. При першому ковтку, смак пива Islay Whisky Cask Amber Ale нагадав мені смак табачного листя. Десь дуже поруч. Так… дійсно, у післясмаку залишається приємний кислий присмак, який підкріплюється табачним присмаком. Тепер мені захотілося віски :).

А я нагадую, що усі мої дегустації від броварні “Innis & Gunn” можна побачити тут. А на офіцінйій сторінці чи у ФБ можна слідкувати за життям броварні.