Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Слава Україні! Слава ЗСУ

IPA від Maki Brewery

Maki Brewery /

Україна / Ukraine

Моя оцінка

(4.25)

Оцінка з untappd

(3.49)

 • Стиль

  IPA - American

 • Алкоголь

  6.0%

 • Горечь

  50

 • Цена

  3.28 y.e. за 0.33

Часто став зтикатися з тим, що у супермаркетах Києва майже все пиво, котре стоїть на полках, я вже пив. Здавалося би, знайшов собі пиво 8.6 Red by Royal Swinkels Family Brewers відкрив, а потім прогуглив, і я це пиво вже пив 3 роки тому. Тому шо….? Треба завозити більше пива. Тому дістав з холодильника пиво IPA від Maki Brewery, котре я купив на фестивалі домашніх броварів.

IPA від Maki Brewery

Аромат приємний, відчувається чистий хмільовий присмак. Трохи солодко-кислого присмаку від апельсину. Аромат свіжий, та приємний. Як на мене, дуже не погано. Аромат насичений та смачний.

Піна на 5. Має дрібнозернисту основу, білий колір. Тримається довго, а коли таки починає сходити, то ще залишається на стінках бокалу. Тіло має щось середнє між коричневим та жовтим кольорами.

Ви знаєте, скільки роблю ковтків, тим більше розумію, ще трішки доробити, і буде чудова ipa. На початку відчувається спокійний, трохи кислуватий та гіркий присмаки. Але чим більше роблю ковтків, тим більше рівною силою наростає гіркий, приємний присмак. У IPA від Maki Brewery зовсім немає хвої, але все одно получилося добре.

А я нагадую, що усі мої дегустації від броварні Maki Brewery можно подивитися тут. Я не знаю, як можно зв’язатися з цією броварнею, тому залишу тут посилання на сторінку у untappd.