Русский военный корабльиди на#уй!

Слава Україні!Героям Слава!

Слава Нації!смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Україна / Ukraine Imperial Stout Heavy від SD Brewery Jun, 11, 2023

Untappd info

Stout - Imperial / Double

SD Brewery

My rating 4.25

Global raiting 3.86

 • Алкоголь

  8.5%

 • Горечь

  45

 • Стиль

  Stout - Imperial / Double

 • Штрихкод

  4820210270026

 • Цена

  2.41 y.e. за 0.33

У маленькому магазині у Києві знайшов, мабуть, останню пляшку від SD Brewery (хоча я тут прогуглив, їх ще можна знайти десь у місті). Зустрічаємо пиво Imperial Stout Heavy. 5 липня пройшов пост у ФБ, що SD Brewery закінчує свою історію, а на її місці з’являється UncleBeer.

Imperial Stout Heavy від SD Brewery

Треба зауважити, що у цьому пиві цілих 8.5 алкоголю. При цьому, цих самих % не відчувається зовсім. Аромат має чистий, стійкий присмак темного солоду. Немає ані шоколаду, ані кави, чи ще чогось. Аромат рівний та смачний. Якщо дати пиву постояти, то пробивається легкий присмак горіхів. Прикольно.

Піна має темно-мідний колір, дрібнозернисту основу. Тримається довго. Тіло чорного кольору, а на світло має коричневий відтінок.

У смаку пива Imperial Stout Heavy від SD Brewery на першому місці відчувається палений солод. Трохи гірчить. На другому плані, пробивається гіркота, схожа на темний шоколад. Десь в середені, далеко на задньому плані відчувається присмак фарби, котра дещо псує смак. Але все одного смачно. Якщо знайдите, це пиво варте спробувати.

А я нагадую, що усі мої дегустації від SD Brewery можна подивитися тут. Ну і на зараз, офіційна сторінка не працює, так само як і сторінка у ФБ, тому залишу тут посилання на untappd.