Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Слава Україні! Слава ЗСУ

Malle Ghost

Malle /

Україна / Ukraine

Моя оцінка

(3.75)

Оцінка з untappd

(3.72)

  • Стиль

    Pale Ale - Belgian

  • Алкоголь

    7.0%

  • Цена

    1.68 y.e. за 0.33

Продувжую відкривати для себе пиво від броварні Malle. Сьогодні буде пиво “Malle Ghost”. Це 7% бельгійський Pale Ale. На офіційному сайті є опис як самі пивовари презентують своє пиво. Складу на етикетці нема, тому гоу дегустувати.

Malle Ghost

В ароматі на перший ніс присутнє доволі непогане поєднання. Щось середнє між яблуком та сливою. І ні, аромат яблука ту не дефект, а якраз смачний фрукт. Якщо дати пиву постояти, то фрукти відходять на другий план, а на їх місце приходить гірко-терпкий, горіховий присмак.

Піна мала середньозернисту основу, тримається довго. А коли сходить, то ще залишається на стінках бокалу. Тіло злегка каламутне, та має золотистий відтінок.

У смаку “Malle Ghost” відразу відчувається гірко-терпкий присмак. Тут він більше схожий на злегка зіпсований горіх. З однієї сторони алкоголь добре захований, та і взагалі смак тримається на одному рівні. Але з іншої сторони, у смаку вийшли несмачні горіхи. На мій погляд треба трохи допрацювати.

А я нагадую, що усі мої дегустації від пивоварні Malle можна подивитися тут. А на офіційному сайті або на сторінці у ФБ можна слідкувати за життям броварні.