Русский военный корабльиди на#уй!

Слава Україні!Героям Слава!

Слава Нації!смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Литва / Lithuania I.O. Boiko від Aukstaitijos Bravorai Dec, 6, 2022

Untappd info

Rye Beer

Aukstaitijos Bravorai

My rating 2.75

Global raiting 3.14

 • Алкоголь

  5.0%

 • Плотность

  10.7%

 • Стиль

  Rye Beer

 • Штрихкод

  4779024431195

 • Цена

  3.4 y.e. за 1 литр

Прийшов час нового пива “I.O. Boiko” від Aukstaitijos Bravorai. Воно довго стояло у мене в шафі, бо має літрову скляну пляшку і чекало натхення. Виглядає супер. На офіційному сайті є невеличке описання до цього пива, але немає основного – я так і не зміг знайти що ж така за людина I.O. Boiko. Щось накшталт німецього пивовара і все. Хто знає більше – напішить, будь ласка. Склад: вода, солод ячмінний, солод житній, хміль, дріжджі верхового бродіння.

I.O. Boiko від Aukstaitijos Bravorai

З додаванням житнього солоду, на мій погляд, треба бути обрежном. Справа у тому, що зараз пиво має аромат квасу. Навіть натяку нема на пиво. Треба було уточнити, що на перший ніс через горлишко пляшки. Коли налив у бокал додався дуже солодкий аромат, схожий на цукрову булочку. Хміль був, але його було мало. Чесно кажучи, є ще один, доволі дивний аромат – знаєте коли палиш бенгальскі вогні, там присутній специфічний аромат. Так от для мене тут він теж є.

Піни не було. Я спеціально, в якійсь момент, підняв пиво вище, що б на мою думку було більше піни. Але протрималася вона всього пару секунд. Далі сходить під нуль. Тіло має насичений жовтий колір. Каламутне.

Честно кажучу, смак пива I.O. Boiko від Aukstaitijos Bravorai мене дещо розчарував. Справа у тому, що солодкий смак перебиває усе інше що тут є. Карбонізація на нулі, тому складається враження, що п’єш підсолоджену плотну воду. Ні, другий раз я це пиво не куплю.

Ну а я нагадую, що усі мої дегустації від пивоварні “Aukstaitijos Bravorai” можна подивитися тут. А на офіційній сторінці або сторінці у ФБ можна слідкувати за життям пивоварні.