Русский военный корабльиди на#уй!

Слава Україні!Героям Слава!

Слава Нації!смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Україна / Ukraine Horny Cow Feb, 2, 2023

Untappd info

Stout - Milk / Sweet

BrewArt

My rating 4.0

Global raiting 3.78

 • Алкоголь

  5.7%

 • Горечь

  30

 • Плотность

  15.4%

 • Стиль

  Stout - Milk / Sweet

Сьогодні буду дегустувати стаут від BrewArt. Пиво Horny Cow. Як я вже казав, у пивовара поки немає офіційного сайта, а замовити пиво можна у барі Vasko da Gama у Харкові або, як в моєму випадку, просто написати у дірект в інсту. До речі, корка однотонна біла. Склад: солод, вода, хміль, лактоза. QR-code на етикетці веде на untappd.

Horny Cow

В ароматі приємний кавовий присмак. Схожий більше на якесь кавове тістечко, ніж на просто каву. Якщо дати пиву постояти, то до кави додается кармельний присмак. Загалом аромат насичений та тримається довго.

Піна трималася десь пів хвилини, потім від неї нічого не залишається. Мала Дрібнозернисту основу та коричневий відтінок. Тіло темного кольору, каламутне.

Поки писав попередні пару строк, зробив пару ковтків. І по смаку пива Horny Cow можу сказати так – якщо спочатку відчувався добрий присмак кави і за ним трошки солодкого смаку, то чим більше я робив ковтків, тим більше карамельного смаку йде на перше місце. У післясмаку додається трошки спаленого кавового зерна. Не погано, але на мій погляд треба більше щільності і балансу.

А я нагадую, що усі мої дегустації від пивоварні BrewArt можна подивитися тут. А на сторінці у ФБ або інстаграм можна слідкувати за життям пивоварні.