Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Слава Україні! Слава ЗСУ

Hoppy Pils від New Craft Story By AltBier

Untappd info

Pilsner - Other

New Craft Story By Victor Vashchuk

My rating 3.5

Global raiting 3.63

 • Країна

  Україна / Ukraine

 • Алкоголь

  4.8%

 • Горечь

  21

 • Стиль

  Pilsner - Other

 • Цена

  1.91 y.e. за 1 литр

Побувавши у Харкові, як завжди привіз багато всього. Сьогодні відкрию вечір з пивом Hoppy Pils від New Craft Story By AltBier. Цього пива поки що нема на офіційному сайті, а у untappd лише один відгук. Також продачиня чомусь не наліпила етикетку. Тому про пиво інформації майже нема. Ну що, гоу дегустувати.

Hoppy Pils від New Craft Story By AltBier

Коли відкривав пляшку, пиво зробило так – пшшшш. Відразу з’явився хмільні нотки, та щось солодке. Але от коли налив у бокал – аромат якось швидко зійшов. Так, там залишається солодкий присмак, але його дуже мало.

Пиво було куплене вчора, на untappd його ще нема, тому допускаю, що воно дуже свіже :). Піна мала дрібнозернисту основу. Білий колір. Тримається довго, а коли сходить то ще залишається на стінках бокала.

У смаку пива Hoppy Pils від AltBier є якийсь доволі дивний присмак. Напевно щось середнє між трав’янистим присмаком та чимось терпким. Не скажу, що цей присмак заважає смаку, але його добре відчутне десь з середини. Не погано, але у New Craft Story є сорти і кращє.

А я нагадую, що усі мої дегустації від New Craft Story By AltBier можна подивитися тут. А на офіційному сайті чи на сторінці у ФБ можна слідкувати за життям броварні.