Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Слава Україні! Слава ЗСУ

Hefeweizen Naturtrub

Welde Braumanufaktur /

Німеччина / Germany

Моя оцінка

(3.75)

Оцінка з untappd

(3.56)

 • Стиль

  Wheat Beer - Hefeweizen

 • Алкоголь

  5.2%

 • Горечь

  10

 • Штрихкод

  404300000517

 • Цена

  2.32 y.e. за 0.5

Почну сьогоднішню дегустацію з пива “Hefeweizen Naturtrub” від німецької броварні “Welde Braumanufaktur”. На офіціній сторінці немає інформації про це пиво, тому гоу дегустувати. До речі, окрім нової корки в колекцію, мою увагу привернула доволі оригінальна скляна тара в яку налито пиво.

Hefeweizen Naturtrub

В ароматі, на перший ніс, відчувається трішки гіркий, трохи солодкий присмак апельсинової корки. Але згодом додається присмак плавного, ні… копченого, сиру. Може він і не сильний, але добре відчуваєтья. Ну і головне – аромат стійкий.

Піна мала білий колір, середньо/дрібнозернисту основу. Тримається може з хвилину. Потім від неї залишається лише невеличке кільце по краю бокала. Тіло жовтого відтінку. Каламутне.

По-перше, що хочется відмітити в пиві “Hefeweizen Naturtrub”, це дуже багато солодкого присмаку. І якщо ще на початку ковтка, можна відчути і гіркоту від цитрусових, и кислуватий (смачний) присмак лимону, то з середини просто лавиною накатує солодкий присмак. І по-друге, це доволі стійкий присмак. Маю на увазі, що у післясмаку солодко, трохи гіркуватий, присмак тримається довго. Не погано, варто спробувати.

А я нагадую, що усі мої дегустації від брвоарні “Welde Braumanufaktur” можна подивитися тут. А на офіціній сторінці чи на сторінці у ФБ можна слідкувати за життям броварні.