Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Слава Україні! Слава ЗСУ

Harley Time

Remeslo Brewery /

Україна / Ukraine

Моя оцінка

(3.5)

Оцінка з untappd

(3.45)

 • Стиль

  Stout - Imperial / Double

 • Алкоголь

  8.5%

 • Горечь

  50

 • Плотность

  20%

 • Цена

  1.93 y.e. за 0.33

Другим же пивом стає пиво “Harley Time” від Remeslo Brewery. Так уж трапилось, що за цим пивом мені довелося їхати через “пів міста”. Тому сподіваюсь воно того варте. Гоу дегустувати.

Harley Time

В ароматі відчувається легкий горіховий присмак. Десь за ним можна відчути гіркий шоколад. Трохи кислого присмаку схожого на звичайну, але й смачну, каву. А в основі цього лежить доволі сильний алкогольний присмак. Прочитав опис на офіціній сторінці, про присмак ванілі, хм.. а може і ваніль тут також є.

Піна має коричневий відтінок, середньозернисту основу. Тримається не довго, може за пів хвилини від неї залишається маленьке кільце по краю бокала.

Смак пива “Harley Time” умовно можна поділити на дві частини. У першій йде терпкий присмак кави, трохи гіркого шоколаду, і зовсім трохи солодкого присмаку. У другій частині, лише один присмак – це лакриця. І все би нічого, але лакричний присмак прям дуже сильно домінує. Додати тут більше нічого, цьому пиву не вистачає балансу.

Ну а я нагадую, що усі мої дегустації від броварні Remeslo Brewery можна подивитися тут. А на офіційній сторінці можно слідкувати за життям броварні.