Русский военный корабльиди на#уй!

Слава Україні!Героям Слава!

Слава Нації!смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Україна / Ukraine Hangover Hippo Blanche від Оболонь Oct, 6, 2022

Untappd info

Wheat Beer - Witbier / Blanche

Оболонь

My rating 0.75

Global raiting 2.75

  • Алкоголь

    4.7%

  • Стиль

    Wheat Beer - Witbier / Blanche

  • Цена

    0.61 y.e. за 0.5

Продовжую дегустувати пиво від Оболоні. Сьогодні на черзі “Hangover Hippo Blanche”. Це ще одне пиво від Оболоні, котре не має переводу на українську. Якщо я правильно нагуглив, то це пиво мало поїхати до Франції. Але нагдаю, на офіційному сайті Оболоні, нема і половини пива, котре можно зайти в О-маркеті.

Hangover Hippo Blanche від Оболонь

Аромат десь поруч зі стилєм, але є щось, що йому заважає. Десь схоже на копчений сир, трішки трави, і навіть відчувається алкоголь. Якщо дати пиву постояти усі ці смаки йдуть, а на перше місце виходить гіркий аромат хмелю з чим-то. Таке.

Шапка мала білий колір. Середньозернову основу. Тримається біля пів хвилини, потім від неї зовсім нічого не залишається.

Ну ні, пиво Hangover Hippo Blanche не схоже на Blanche. Так, смак виглядає краще, але тільки в першій половині ковтка. Добре відчувається пшеничка, але тільки спочатку. Далі смак втрачає свою силу і тільки в післясмаку знову можна відчути хоча б якийсь смак. До речі в післясмаку карамелька.

А я нагадую, що всі мої дегустації від броварні “Оболонь” можна побачити тут. А на офіційному сайті або сторінці у ФБ можна стежити за життям броварні.