Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Слава Україні! Слава ЗСУ

Halne Jasne

Van Pur /

Польща / Poland

Моя оцінка

(2.75)

Оцінка з untappd

(2.64)

 • Стиль

  Lager - Pale

 • Алкоголь

  5.0%

 • Штрихкод

  5900535018028

 • Цена

  1.05 y.e. за 0.5

Друге пиво на сьогодні – Halne Jasne від Van Pur з Польщі. Це пиво я привіз з Харкова і в Києві його не зустрічав. На офіційній сторінці зазначено, що тут 6% алкоголю, хоча на банці написано 5%. Також зазначено, що це прозорий золотистий лагер зі збалансованою гірчинкою. Що ж, зараз дізнаємось.

Halne Jasne

В ароматі солодкий присмак і більш нічого. Добре, ще десь на задньому плані присутній терпкий та гіркий присмак. Але він не схожий на хміль. Більш схоий на “смак” затхлої води. А якщо дати пиву постояти, то аромат майже повністю зникає.

Піна має білий колір, та середньозернисту основу. Але, нажаль, тримається не довго, хоча і красиво залишається на стінках бокалу. А в основі її майже нема. Тіло золотистого відтінку, прозоре.

Смак йде хвилями. Зпершу, на зовсім трошки, йде солодкий присмак. Далі йде хвиля гіркоти, котра також зовсім на трохи, схожа на хміль. Але десь з середини ковтка, смак пива Halne Jasne, так само як і аромат, набуває присмаку “зіпсованної” води. Дивний та неприємний смак. І тільки у післясмаку пиво стає нормального, десь схожого на пілзнер, смаку. Як на мене, пиво не варте уваги.

А я нагадую, що усі мої дегустації від пивоварні “Van Pur” можна побачити тут. А на офіційному сайті можна слідкувати за життям пивоварні