Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Слава Україні! Слава ЗСУ

Haisenberg Original Dark

Напої Плюс /

Україна / Ukraine

Моя оцінка

(2.75)

Оцінка з untappd

(3.19)

  • Стиль

    Lager - Dark

  • Алкоголь

    5.0%

  • Цена

    1.44 y.e. за 1 литр

Сьогодні на дегустації буде розливне пиво Haisenberg Original Dark від Напої Плюс. Знаєте, над кранами в магазанах вішають листочок з цінником і часто ще з лого пива або пивоварні? Так ось сьогоднішнє пиво я вибрав саме по цьому листочку. Просто не пам’ятав пиво з таким малюнком. Тому зайшов, вибрав, дочекався поки нал’ють, і пішов. Так що навіть скільки тут алкоголю (5% взяв із untappd) сказати точно не можу.

Haisenberg Original Dark

В ароматі, буквально на секунду, на початку пробивається кавовий присмак. Але швидко сходить і на його місце виходить карамельна насолода. Але і вона не на довго затримується. Далі аромат вирівнюється і стає більш схожим на класичний темний лагер.

Піна тримається довго. Має дрібнозернисту основу з красивий коричневим відтінком. А тримається дійсно довго. Прикольно. Колір тіла нагадує колір трошки тімніше ніж колір кока-коли.

А от смак пива “Haisenberg Original Dark” виявився зовсім не схожим на лагер. Тут дуже багато солодкого присмаку. А ні гіркоти, а ні солодового присмаку. Таке враження що взяли пиво, сильно його розбавили. Потім поняли, що погорячкували и додали тону цукру. Тільки на прикинці ковтка відчувається щось схоже на смак темного солоду.

А я нагадую, що всі мої дегустації від “Напої Плюс” можна подивитись тут. А на офіційному сайті чи сторінці у ФБ можна слідкувати за життям пивоварні.