Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Слава Україні! Слава ЗСУ

Grolsch Premium Pilsner від Koninklijke Grolsch

Untappd info

Pilsner - Other

Koninklijke Grolsch

My rating 3.0

Global raiting 3.26

 • Країна

  Нідерланди / Netherlands

 • Алкоголь

  5.0%

 • Горечь

  28

 • Стиль

  Pilsner - Other

 • Штрихкод

  083741150012

Сьогодні переді мною пиво, яке напевно, можна знайти у любому магазині любого міста України – Grolsch Premium Pilsner від нідерландської броварні Koninklijke Grolsch. На офіціній сторінці багато написано про це пиво, тому за подробицями від броварів гоу сюди, ну а я дегустувати.

Grolsch Premium Pilsner від Koninklijke Grolsch

В ароматі відчувається гіркота, але вона не від хмелю. Вона скажемо так, сама по собі. На задньому плані є трохи солодкого, солодового присмаку. Тримається не довго, може після хвилини у бокалі, в ароматі залишається легкий солодкого-терпкуватий присмак. Тут однозначно не вистачає рівності.

Піна якийсь час добре трималася. Мала середньо/дрібнозернисту основу. Білий колір. Але потім раз і її немає. Я навіть не зміг зрозуміти коли і куди вона ділася. Тіло золотистого кольору, прозоре.

У смаку пива Grolsch Premium Pilsner присутні солодкий и гіркий присмаки. Але так само, як і в ароматі вони йдуть окремо. І навіть так. Спочатку йде солодкий присмак, потім в середені йде сильне провалля, а наприкинці і післясмаку на перше місце виходить гіркий присмак. Ну таке, на мій погляд зовсім не збалансоване. Пиво на один раз.

Усі мої дегустації від броварні Koninklijke Grolsch можна подивитися тут. А на офіціній сторінці чи у ФБ можна слідкувати за життям броварні.