Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Слава Україні! Слава ЗСУ

Grey episode від First Actors Brewery

First Actors Brewery /

Україна / Ukraine

Моя оцінка

(3.75)

Оцінка з untappd

(3.73)

 • Стиль

  Stout - Milk / Sweet

 • Алкоголь

  6.5%

 • Горечь

  25

 • Плотность

  18.8%

 • Цена

  3.18 y.e. за 0.33

Переді мною ще одне пиво придбанне на Konteyner Homebrewing Fest +. Зустрічаємо Grey episode від First Actors Brewery. Це Milk Stout з 6.5 алкоголю. Це домашня пивоварня і офіційнії сторінки у них поки що нема, тому дізнатися щось цікаве про це пиво, не можу. Оцінка на untappd – 3.68.

Grey episode від First Actors Brewery

Пиво трохи йде верхом, тому відкривайте обережно. На перший ніс є доволі непогана комбінація кави з темним шоколадом. Згодом в ароматі стає більше кавового присмаку, а смак темного шоколаду підміняється тонким солодким присмаком. Якщо занурити ніс майже до самого пива можна відчути ще й терпкий присмак.

Піна має коричневий відтінок та середньозернисту основу. Тримається не довго – секунд 10 і від неї майже нічого не залишається. Тіло темно-коричневого кольору, з легким червоним відтінком.

Смак пива Grey episode від First Actors Brewery можна поділити на дві частини. У першій частині відчувається дуже солодкий, я би сказав карамельний присмак. Десь з середини він заміняється на гіркий та терпкий присмак. І у післясмаку знову проступає кисло-солодкий присмак. Алкоголь, так само як і в ароматі, добре захований. Зробити той перехід між солодким і грким присмаком більш рівним і буде норм.

Усі мої дегустаціх від броварні First Actors Brewery можна побачити тут. А слідкувати за життям броварні можна в інсті.