Русский военный корабльиди на#уй!

Слава Україні!Героям Слава!

Слава Нації!смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Польща / Poland Grazyna Sprezyna by Browar Waszczukowe Nov, 17, 2022

Untappd info

Stout - Milk / Sweet

Browar Waszczukowe

My rating 3.75

Global raiting 3.37

 • Алкоголь

  4.0%

 • Плотность

  14%

 • Стиль

  Stout - Milk / Sweet

 • Штрихкод

  5905669897136

Підігнали мені тут пиво “Grazyna Sprezyna” від Browar Waszczukowe з Польщі. Офіційний сайт тільки польскою, тому дізнатися щось цікаве буде важко. І з цим пивом у мене нова корка в мою колекцію. Гоу дегустувати.

Grazyna Sprezyna by Browar Waszczukowe

Який же кльовий тут аромат. Майже на 100% аромат наповнений ароматом шоколаду. Схоже на якийсь шоколадний напій, ну ніяк не пиво :). І чим довше пиво стоїть в бокалі, тим шоколад в ароматі стає більше округленним, більше смачним :).

Шапка мала середньозернисту основу з сіро-коричневим відтінком. Тримається не довго, десь з пів хвилинки від неї нічого не залишається. Тіло насиченного чорного кольору, а якщо подивитися на світло, то проглядається коричневий відтінок.

Після такого насиченого аромату, смак пива “Grazyna Sprezyna” виявився пустим. Таке враження що пиво розбавили. Відчувається трішки кави з шокладом, але зовсім мало. Ну і як би все. Я розчарований.

Усі мої дегустації від пивоварні можна подивитися тут. А на офіційній сторінці (якщо знаєте польську) або на сторінці у ФБ можна слідкувати за життям пивоварні.