Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Слава Україні! Слава ЗСУ

Fourchette

Untappd info

Belgian Tripel

Brouwerij Van Steenberge

My rating 3.75

Global raiting 3.67

 • Країна

  Бельгія / Belgium

 • Алкоголь

  7.5%

 • Горечь

  22

 • Стиль

  Belgian Tripel

 • Штрихкод

  5411663001627

Переді мною пиво Fourchette від Brouwerij Van Steenberge з Бельгії. Це Belgian Tripel з 7.5% алкоголю. Що ж нове пиво, нова кришечка – поїхали.

Fourchette

Перше, що відразу кидається у очі – це те, що при 7.5% алкоголю, того самого алкоголю в ароматі не відчувається зовсім. Круто. Але й якось інших смаків тут якось маловато. Я трохи фруктів, але на мій погляд, вони не стиглі. На задньому плані, майже не помітні, гіркий та солодкий присмаки. Загалом – аромат ну дуже стриманий, хочеться якихось красок.

Піна мала білий колір, дрібнозернисту основу. Тримається довго, і ще красиво залишається на стінках бокалу. А от коли налив пиво у бокал, був здивованний тим, що колір пива схожий на колір сіна. Я чомусь уявляв його більш тимнішим.

Смак пива Fourchette від Brouwerij Van Steenberge виявився таким самим стриманим як і аромат. В основі лежить присмак ще зелених, але в той же час вже солодких фруктів. Трохи кислого, трохи карамельного присмаків. Ближче до післясмаку, буквально на мить пробивається гіркий присмак, але майже відразу відступає. Не погано, але як для Belgian Tripel просте.

А я нагадую, що усі мої дегустації від броварні Brouwerij Van Steenberge можна подивитися тут. А на офційній сторінці чи у ФБ можна слідкувати за життям броварні.

p.s. побачив, що 2024 році це пиво взяло бронзу на European Beer Challenge. Але я би третє місце їм би не дав ;)