Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Слава Україні! Слава ЗСУ

Forever Brewing Black Queen

Волинський бровар /

Україна / Ukraine

Моя оцінка

(4.5)

Оцінка з untappd

(3.50)

 • Стиль

  Lager - Dark

 • Алкоголь

  5.5%

 • Горечь

  25

 • Плотность

  16%

 • Штрихкод

  4820183001481

 • Цена

  1.77 y.e. за 0.5

Сьогодні буде пиво “Forever Brewing Black Queen” від “Волинській бровар”. Написав я тут це перше речення, відкрив пиво, і зрозумів, що аромат так і пре. І мені вже хочеться спробувати пиво. Але, треба відмітити залікову банку, а точніше малюнок на ній. Склад: вода, солод, мед квітковий, прянощі, спеції, хміль.

Forever Brewing Black Queen

Поки писав ці строчки, спробував і носом і на смак. Так ось, по-перше, на лагер це не схоже. По-друге, схоже на щось дуже круте. В ароматі прям дуже добре скомпановані спеції. Справа у тому, що у більшості смаків спеції йдуть як би окремої хвилею. Тут же, вони відмінно вписуються в смак. Аромат стікий. А ще, в якійсь момент, аромат нагадав мені цукурки з лікером. Налив другий раз і зараз віддає апельсином з хвоєю.

Шапки майже не було. Трималася секунд 5. Мала жовто-коричневий колір. Тіло темного кольору, а якщо подивитися на світло, то видно червоний відтінок.

У смаку пива “Forever Brewing Black Queen” також добре відчутні спеції з прянощамі. Відокремити щось одне не можна, але це і добре. Хмільова гірчинка приходить десь у кінці разом з присмаком вишні у коньяку. Карбонізація на нулі. Це пиво обов’язково треба купити другий раз.

А я нагадую, що усі мої дегустації від броварні “Волінський бровар” можна побачити тут. А на офіційному сайті можна стежити за життям броварні.