Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Слава Україні! Слава ЗСУ

Eurotour Hefeweissbier

Oettinger Brauerei /

Німеччина / Germany

Моя оцінка

(3.5)

Оцінка з untappd

(3.02)

 • Стиль

  Wheat Beer - Hefeweizen

 • Алкоголь

  5.0%

 • Плотность

  11.5%

 • Штрихкод

  4014086086908

 • Цена

  0.98 y.e. за 0.5

Новий день Нова нічь, нове пиво. Сьогодні на дегустації пиво “Eurotour Hefeweissbier” від “Oettinger Brauerei”. Взагалі-то, на банці зазначено, що в залежності від літери (A, C, F) пиво буде зварено на трех окремих заводах. Але на дні банки літера B :). Але то таке. Якусь інформацію по цьому пиву на офіційному сайті я не знайшов, тому гоу дегустувати.

Eurotour Hefeweissbier

На перший ніс аромат яскравий, відчувається пшенично-банановий присмак. Але якось він дуже швидко сходить. Через пів хвилини, щоб відчути аромат, треба занурювати ніс майже до самого пива. Він починає трохи гірчити, хоча і залишається доволі солодким.

Піни майже не було. Мала крупнозернисту основу. Білий колір. Тримається пару секунд, після чого від неї нічого не залишається. Тіло світло-жовтого кольору, злегка каламутне.

На відміну від аромату, смак пива “Eurotour Hefeweissbier” більш насичений. Добре відчутний пшеничний присмак. Десь там є банановий присмак з приправами. Ну і все це підкріплює солодкий (цукровий) присмак. Честно кажучи, як на мене пиво у стилі, і чому на untappd цьому пиву оцінка лише 3.01 – мені не зрозуміло.

А я нагадую, що усі мої дегустації від броварні “Oettinger Brauerei” можна подивитися тут. А на офційній сторінці чи у ФБ можна слідкувати за життям броварні.