Русский военный корабльиди на#уй!

Слава Україні!Героям Слава!

Слава Нації!смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Німеччина / Germany Edelstoff Sep, 29, 2023

Untappd info

Lager - Dortmunder / Export

Augustiner-Brau Munchen

My rating 3.75

Global raiting 3.62

 • Алкоголь

  5.6%

 • Горечь

  17

 • Стиль

  Lager - Dortmunder / Export

 • Штрихкод

  4105250024007

 • Цена

  2.21 y.e. за 0.5

Сьогодні переді мною пиво Edelstoff від Augustiner-Brau Munchen з Німеччини. Ось тут можна почитати, як самі пивовари представляють своє пиво. Перше і єдине пиво цієї броварні я пиво у далекому 2017 році. Тоді це був Lagerbier Hell.

Edelstoff

В ароматі відчувається хмільові нотки. Може не такі чисті, як хотілося би, але доволі не погано. Тримається не довго – може через пів хвилини, від нього залишається лише легкий гірко-терпкий присмак.

Пінамала білий відтінок. Тримається не довго, пару секунд і від неї залишається тільки невеличке кільце по краю бокала. Тіло світло-золотистого кольору.

На відміну від аромату, у смаку пива Edelstoff є така добра солодка складова. Взагалі смак можна поділити на три частини. У першій, на самому початку, є трохи гіркого присмаку. Відразу за неї і до самого кінця ковтка на першому місці йде солодкий присмак. Ну і наприкинці – трохи теркого присмаку. Не погано, але якщо було більше рівності – було краще.

А я нагадую, що усі мої дегустації від Augustiner-Brau Munchen можна подивитися тут. А на офіційній сторінці можна слідкувати за життям броварні.