Русский военный корабльиди на#уй!

Слава Україні!Героям Слава!

Слава Нації!смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Німеччина / Germany Durlacher Hof Weissbier Apr, 24, 2023

Untappd info

Wheat Beer - Hefeweizen

Frankenthaler Brauhaus

My rating 1.25

Global raiting 3.11

 • Алкоголь

  5.3%

 • Плотность

  11.8%

 • Стиль

  Wheat Beer - Hefeweizen

 • Штрихкод

  4054500527853

 • Цена

  0.81 y.e. за 0.5

Сьогодні буду дегустувати пиво Durlacher Hof Weissbier від Frankenthaler Brauhaus з Німеччини. На сьогодні на untappd оцінка цьому пиву всього 3.11. Офіційного сайту у них нема, тому просто гоу дегустувати. Склад: вода, солод пшеничний, солод ячмінний, екстракт хмелю, дріжджі.

Durlacher Hof Weissbier

Який кошмар, в ароматі на перший ніс, нема взагалі присмаку пива, не кажучи вже про пшеничні присмаки. Смак затхлої води. Через деякий час, здавалося би, пробивається пшеничний присмак, але ні, він дуже швидко сходить. І навіть якщо дати пиву постояти, то пробивається лише гіркий невиразний смак.

Піна мала середньозернисту основу. Тримається пару секунд. Після чого від неї нічого не залишається. Жовтого відтінку, каламутне.

Ну що ж, смак пива Durlacher Hof Weissbier не далеко відійшов від аромату. Тут більше відчувається пшеничний присмак, але все одно відчувається водянистий присмак. Цьому пиву 100% не вистачає насиченності. Ні, це пиво взагалі не варто уваги.

А я нагадую, що усі мої дегустації від броварні “Frankenthaler Brauhaus” можна подивитися тут. Офіційній сторінці нема, тому залишу тут посилання на untappd.