Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Double IPA від Gonzo

Untappd info

IPA - Imperial / Double

Gonzo

My rating 3.75

Global raiting 3.75

 • Країна

  Україна / Ukraine

 • Алкоголь

  8.0%

 • Горечь

  75

 • Стиль

  IPA - Imperial / Double

 • Цена

  3.18 y.e. за 1літр

Сьогодні буде ще одне пиво від броварні Gonzo, пиво з простою назвою Double IPA. І я знайшов офіційну сторінку (якщо можна так назвати) броварні :). Тому як представляє своє пиво пивовар, можна прочести тут.

Double IPA від Gonzo

Який же тут насичений аромат. В основі лежить хвойний присмак, але його підкриплює солодкий, карамельний присмак. О-о-о-о, десь нагадує цикати, прикольно. Але якщо дати пиву постояти, то до аромату додається трохи терпкого присмаку. Він трохи псує загальне враження, але аромат залишається гідним.

Хоча піни і було мало, але вона довго тримається тоненьким слоєм у бокалі. А коли робиш ковток, то ще й залишається на стінках. Тіло темно-жовтого кольору, може навіть з коричневим відтінком. Каламутне.

На відміну від аромату, у смаку пива Double IPA від Gonzo відчувається алкоголь. Він якби є, але не сильно заважає. В основі лежить гіркий, цитрусовий і прям дуууже багато солодкого присмаків. У післясмаку до них додається кислуватий присмак.

А я нагадую, що усі мої дегустації від броварні Gonzo, можна подивитися тут. А на офіційній сторінці у Фб можна слідкувати за життям броварні.