Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Dinant De Nuit

Untappd info

Farmhouse Ale - Saison

ParTer

My rating 3.5

Global raiting 3.69

 • Країна

  Україна / Ukraine

 • Алкоголь

  5.7%

 • Стиль

  Farmhouse Ale - Saison

 • Цена

  2.38 y.e. за 0.5

Що ж, продовжую дегустувати пиво, від домашніх пивоварів. Сьогодні на черзі пиво Dinant De Nuit від броварні ParTer. Як і рік тому, коли я вперше познайомився з цією броварною і пивом Kortrijk, офіційного сайту у броварні не з’явилось. Ну а що мені розповідали про це пиво на фестивалі, я звичайно ж не пам’ятаю, тому гоу дегустувати.

Dinant De Nuit

Перше, як то часто буває – відкривайте обережно, пиво добре йде верхом. По-друге, в ароматі на першому місці йде кислий присмак, схожий на нестиглий абрикос, чи вишню. Десь за ним йде гіркий присмак. Трохи земельних тонів. Якщо дати пиву постояти, а потім занурити ніс до самого пива, можна відчути аромат шпал та чегось терпкого.

Піна хоча і мала середyьозернисту основу, але тримається доволі довго. Має коричневий відтінок. Тіло, темного, насиченого червоно-коричневого відтінку. До речі, назва пива перекладається з французського як “Нічна вечеря”.

У смаку пива “Dinant De Nuit” відчувається присмак шкірки нестиглого фрукта – гірко-солодко-кислий присмак. Приблизно з середини ковтка кислота виходить на перше місце і залишається у післясмаку. Не знаю, може я затримався з дегустацією, але кислоти тут забагато.

Усі мої дегустації від пивоварні ParTer можна подивитися тут. У соц мережах цієї пивоварні я не знайшов, тому залишу тут посилання на untappd.