Русский военный корабльиди на#уй!

Слава Україні!Героям Слава!

Слава Нації!смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Бельгія / Belgium Damburger Premium Quality Brew Oct, 10, 2022

Untappd info

Lager - Pale

Brouwerij Martens

My rating 3.25

Global raiting 2.86

 • Алкоголь

  5.0%

 • Стиль

  Lager - Pale

 • Штрихкод

  5411616005290

 • Цена

  0.78 y.e. за 0.5

Першим пивом буде “Damburger Premium Quality Brew” от бельгыйців Brouwerij Martens. І от навіть на сайті, вказанному на банці, нема інформації по цьому пиву. Ну що ж, нехай це залищається на совесті пивоварів/маркетологів. На untappd вказано, що пиво зварене в стилі Lager.

Damburger Premium Quality Brew

На перший ніс в ароматі багато трави. Я би сказав свіжоскошенної трави. А от якщо дати пиву постояти, вот тоді аромат стає більш щільним, додається трішки хмільової гіркоти. Але на задньому плані присутньо багато солодкого.

Шапка мала сереньозернисту основу, тримається доволі довго. Навіть через хвилину піна ще є. Тіло чісте, світло-золотистого кольору.

У смаку пива “Damburger Premium Quality Brew” багато солодкого схожого на тільки шо вийняту цукрова булочку. Ну може не таку ярко, але дуже схожу. Ближче до кінця ковтка додається кіслинка, А у самому кінці і в післясмаку прокинається така… брудна гіркота. Як за підсумком, нууу не погано, але далеко від ідеалу, да і взагалі пройшли по краєшку стилю.

Ну а я нагадую, що всі мої дегустації від броварні Brouwerij Martens можна подивитися тут. А на офіційному сайті можна стежити за життям броварні.