Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Dad’s Joy IPA

Untappd info

IPA - American

Makarska Pivovarnya

My rating 2.75

Global raiting 3.14

 • Країна

  Україна / Ukraine

 • Алкоголь

  5.6%

 • Горечь

  40

 • Стиль

  IPA - American

 • Штрихкод

  4820190531100

Сімь років тому я дізнався про броварню з Луганська, яка с початком війни з росією перебралася у Київську область. Першим пивом тоді була India Pale Ale. І от пройшов час, і я знову побачив їх пиво. Тому сьогодні буде пиво Dad’s Joy IPA від них. Офіціній сайт не працює, тому дізнатися, щось цікаве про це пиво від броварів – не можна.

Якщо спробувати аромат через горлишко пляшки, то в ароматі був присутній солодкий апельсиновий присмак. А от коли налив у бокал, в ароматі було доволі багато гіркого присмаку. Це не хміль і не корка цитрусових. Це щось інше. Згодом, коли пиво трохи постояло у бокалі, солодкий присмак, таки наздогоняє гіркоту, Зараз вони йдуть поруч, але все одно якось окремо.

Піна вийглядає на 5. Має дрібнозернисту основу, білий колір. Тримається супер довго, а ще й залишається на стінках бокалу.

Смак пива Dad’s Joy IPA майже повторює аромат. Тут також є незрозуміла гіркота, а на задньому плані солодкий цитрусовий присмак. Єдине що – може вони більш поєднанні між собою. Карбонізація нижче середнього. У післясмаку можна відчути кислий присмак від нестиглого фрукта. Короче кажучи – таке, максимум на один раз.

Знаєте налив ще один бокал, і можу сказати, що в ароматі йод чи щось таке. Ну а це дефект.

А я нагадую, що усі мої дегустації від броварні “Makarska Pivovarnya” можна дізнатися тут. А на офіційному сайті (якщо він запроцює) або на сторінці у ФБ можна слідкувати за життям броварні.