Русский военный корабльиди на#уй!

Слава Україні!Героям Слава!

Слава Нації!смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Україна / Ukraine Chocolate with milk від Barley&Hops May, 28, 2023

Untappd info

Stout - Milk / Sweet

Barley&Hops

My rating 3.0

Global raiting 3.72

  • Алкоголь

    5.0%

  • Стиль

    Stout - Milk / Sweet

Сьогодні буде ще один представник броварні Barley&Hops з Вінниці, пиво Chocolate with milk. Склад: вода, солод ячмінний, лактоза, хміль.

Chocolate with milk від Barley&Hops

Цікаво, що коли налив у бокал, аромата у пива не було зовсім. Коли пиво трохи постояло, то аромат став потихньку наповнюватись гірким, але дуже слабким, присмаком. Потім на перше місце виходить кислий присмак, схожий на каву.

Піни майже не будо. Мала середньозернисту основу. Тримається всього пару секунд. Потім залишається невеличким кільцем по краю бокала. Тіло темно-коричневого кольору, каламутне.

Смак виявився таким же слабким, як і аромат. Сам по собі, нагадує просто холодну каву з додаванням карамельного присмаку. О, поняв, берете цукерку, наприклад, барбарис, і запиваєте її холодної кавою – отримаєте схожий смак. Все, додати тут більше нічого. Пиво “Chocolate with milk” відносно стилю, проходить десь по краєчку. Таке… на один раз.

А я нагадую, що усі мої дегустації від броварні “Barley&Hops” можна подивитися тут. Ну а так як у броварів, поки що, немає ані сторінки у соц мережах, чи офіційного сайту, залишу тут посилання на untappd.