Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Слава Україні! Слава ЗСУ

Chili Stout від SD Brewery

SD Brewery /

Україна / Ukraine

Моя оцінка

(3.0)

Оцінка з untappd

(3.82)

 • Стиль

  Chilli / Chile Beer

 • Алкоголь

  6.0%

 • Горечь

  16

 • Плотность

  18.5%

 • Штрихкод

  4820210270170

 • Цена

  2.14 y.e. за 0.33

Другим пивом на сьогодні буде Chili Stout від SD Brewery. Почитати, щось про пиво неможна, бо броварня закрилась, офіційній сайт не працює. Знаю лише, що оцінка на untappd – 3.86. Норм. Склад: вода, солод, лактоза, хміль, перці чілі, дріжджі.

Chili Stout від SD Brewery

На перший ніс в ароматі достатньо багато молотих зерен кави – трохи гіркий, трохи терпкий. Якщо дати пиву постояти, то аромат став нагадувати аромат свіжозавареної кави. Аромат ніяк не натякає, що в пиві є перец чілі.

Піна мала дрібнозернисту основу. Коричневий відтінок. Тримається, може, хвилину, а потім від неї залишається маленьке кільце по краю бокала.

О Боги, я зробив ковток. За цією жгучестю навіть не відчувається, що в основі пива все ж таки стаут. Нашо стількі перцю? Ні, може комусь і подобається, але мені ні. Це пиво неможливо пити просто так, його потрібно чимось заїдати. А смак стаута не відчувється. Ні, пиво Chili Stout від SD Brewery, я не рекомендую. За цим смаком я забув, що тут 6% алкоголю. Але якщо б тут було 26% алкоголю, його все одно було б не помітно.

А я нагадую, що усі мої дегустації від SD Brewery можна подивитися тут. Ну і на зараз, офіційна сторінка не працює, так само як і сторінка у ФБ, тому залишу тут посилання на untappd.