Русский военный корабльиди на#уй!

Слава Україні!Героям Слава!

Слава Нації!смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Україна / Ukraine Laphroaig. Strong Smoke Whisky Ale Apr, 8, 2023

Untappd info

Strong Ale - Other

Malle

My rating 4.0

Global raiting 3.85

  • Алкоголь

    7.6%

  • Стиль

    Strong Ale - Other

  • Цена

    6.0 y.e. за 0.75

Сьогодні буду дегустувати пиво “Laphroaig Strong Smoke Whisky Ale” від броварні Malle. На етикетці написано “limited edition”, а на офіційному сайті нема цього пива. Ну як так? Вичитав, що Laphroaig – це марка односолодового шотландського віскі. Але як саме віскі перетинаються з пивом не зрозуміло.

Laphroaig. Strong Smoke Whisky Ale

По аромату зовсім не скажеш, що в цьому пиві 7.2 алкоголя. Взагалі-то, на перший ніс, аромат якійсь слабенький. Тільки на задньому плані присутній коаченний присмак. Якщо дати пиву постояти, то на початку пробивається солодкий (цукровий) присмак, а далі присутній дуже спеціфічний аромат. Мені він нагадує щось середнє між паленим деревом та гіркотою хмеля. Прикольно.

Піна мала дрібнозернисту основу з легким жовтим відтінком. Тримається довго, а наприкінці ще залишається на стінках бокала. Тіло злегка каламутне, має насичений жовтий колір.

Ну і смак. В основі смаку “Laphroaig Strong Smoke Whisky Ale” лежить солодкий присмак. Він тягнеться майже на всьому протязі ковтка. У кінці додається трохи копченно-гіркого присмаку. Але з тим, різко зникає солодкий присмак. І треба відмітити, що при 7.2 алкоголя, цього самого алкоголя не відчувається. Прикольно, але на мій погляд, могло бути і краще.

А я нагадую, що усі мої дегустації від пивоварні Malle можна подивитися тут. А на офіційному сайті або на сторінці у ФБ можна слідкувати за життям броварні.