Русский военный корабльиди на#уй!

Слава Україні!Героям Слава!

Слава Нації!смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Латвія / Latvia Cesu Nefiltretais від Cesu Alus Jul, 18, 2023

Untappd info

Kellerbier / Zwickelbier

Cesu Alus

My rating 3.25

Global raiting 3.17

 • Алкоголь

  5.4%

 • Стиль

  Kellerbier / Zwickelbier

 • Штрихкод

  4750142016518

 • Цена

  1.18 y.e. за 0.5

Другим пивом на дегустації буде Cesu Nefiltretais від Cesu Alus з Латвії. На офіційній сторінці знову немає інформації прро їх пиво. Ну добре, сам розберусь.

Cesu Nefiltretais від Cesu Alus

На перший ніс в ароматі один присмак скошеної трави. Через деякий час додається легкий гірко-солодкий присмак. Але, нажаль, тримається не довго. Буквально через пів хвилини від аромату майже нічого не залишається. Ніс треба занури майже до самого пива, щоб відчути аромат.

Піна мала середньо/дрібнозернисту основу. Тримається може з хвилину, а потім від неї залишається невеличке кільце по краю бокала. Тіло насиченого жовтого кольору. Каламутне.

На відміну від аромату, смак пива Cesu Nefiltretais виявився доволі насиченим і головне смачним. Присутні солодкий, пшеничний, трохи з гірчинкою смаки. На всьому протязі ковтка, смак рівний та насичений. Десь наприкинці, додається такий, трохи кислий, але водночас карамельний присмак. Як на мене, вийшло не погано.

А я нагадую, що усі мої дегустації від “Livu Sencu” можна подивитися тут. А на офіційній сторінці або у ФБ можна слідкувати за життям пивоварні.