Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Слава Україні! Слава ЗСУ

Cat Sith Imperial Scotch Ale

Rebrew /

Україна / Ukraine

Моя оцінка

(4.25)

Оцінка з untappd

(4.23)

 • Стиль

  Scotch Ale / Wee Heavy

 • Алкоголь

  10.0%

 • Горечь

  30

 • Плотность

  30%

 • Штрихкод

  4820228060602

 • Цена

  4.61 y.e. за 0.33

Ну і другим пивом буде пиво з, напевно, найдовшою назвою, з усіх що я пив – Cat Sith Imperial Scotch Ale w/ Tonka Beans, Coconut & Vanilla Beans від Rebrew. Як самі пивовари представляють своє пиво можно почитати на офіційному сайті.

Cat Sith Imperial Scotch Ale

Як для пива у якому 10% алкоголя, цей самий алкоголь, в ароматі на відмінно захованний. На першому місці тут шоколад. Якщо дати пиву постояти, то на задній план додається трішки алкоголю, котрий в взаємодії с молочним шоколадом став нагадувати якийсь лікер. Прикольно, аромат супер.

Піна мала середньозернисту основу, красивий мідно-коричневий відтінок. Але тримається не довго. Десь після хвилини від неї майже зовсім нічого не залишається. Тіло насиченого чорного кольору, але якщо подивитися на світло, то пробивається червоний відтінок.

І знову, як для пива у якому 10% алкоголю, у смаку його теж майже не відчувається. Тут також багато шоколаду. Як на мене ванілі тут нема. На задньому плані трохи приємної кіслинки. Карбонізація на нулі. Ну і чесно кажучи додати тут більше нічого. Пиво просто заслуговує щоб купити його другий раз.

А я нагадую, що усі мої дегустації від броварні Rebrew можна подивитися тут. А на офіційній сторінці або сторінці у ФБ можна слідкувати за життям броварні.