Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Calm In Paradise: Pineapple, Pear And Coconut

Untappd info

Sour - Fruited

Ten Men Brewery

My rating 3.5

Global raiting 0.00

 • Країна

  Україна / Ukraine

 • Алкоголь

  4.2%

 • Горечь

  12

 • Стиль

  Sour - Fruited

 • Цена

  3.07 y.e. за 0.5

Переді мною пиво Calm In Paradise – це фруктовий Sour від Ten Men Brewery. По цьому пиву інфи мало – офіційний сайт не працює, пиво було придбано онлайн у барі на розлив, тому нема навіть етикетки. І ще одне, пива з назвою Calm In Paradise Добре, зараз самі розбиремось.

Calm In Paradise: Pineapple, Pear And Coconut

В ароматі на перший ніс був добре відчутний присмак ананасу. Далі за ним йде дуже солодкий присмак. Напевно, як раз від груші. Якщо дати пиву постояти, то на перше місце виходить присмак, якогось фруктового пирога з лимоном. Короче кажучи смачно.

Піни майже не було. Мала крупнозернисту основу, та білий колір. Тіло жовтого кольору, каламутне.

Смак мені нагадав якусь фруктову слабоалкоголку. Різниця лише в тому, що там добре відчутний алкоголь, а тут його не багато і його майже не відчувається. Хотів я тут написати, що у смаку є баланс, але згадав, що це Sour, а тут забагато солодкого присмаку. В якийсь момент смак пива нагадав мені грушовий компот із дитинства. Десь у післясмаку, додяється трошки гіркоти. Як пиво на вечір – так, але на мій погляд – це на Sour.

А я нагадую, що всі мої дегустації від пивоварні “Ten Men Brewery” можна подивитися тут. А на офіційному сайті (якщо він запрацює) або на сторінці у ФБ можна слідкувати за життям пивоварні.