Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Слава Україні! Слава ЗСУ

Caife Gaelach. Irish Coffee Imperial Milk Stout

Rebrew /

Україна / Ukraine

Моя оцінка

(4.75)

Оцінка з untappd

(4.20)

 • Стиль

  Stout - Imperial / Double Milk

 • Алкоголь

  8.0%

 • Горечь

  25

 • Плотность

  24%

 • Штрихкод

  4820228060619

 • Цена

  4.35 y.e. за 0.33

Сьогодні буде пиво, котре я купив ще на День Святого Патрика, пиво з довгою назвою “Caife Gaelach. Irish Coffee Imperial Milk Stout” від “Rebrew”. Тоді, я прочитав, що це стаут, але чомусь хотілося щоб воно було зеленим (Патрик, все ж таки). Ну а шо? :). Rebrew молодці і на офіційній сторінці розписали як саме вони бачать своє пиво. Тому за інформацієй від броварів гоу туди, а я дегустувати.

Caife Gaelach. Irish Coffee Imperial Milk Stout

На перший ніс в ароматі був стійкий та смачний присмак горіху. Щось схожого на фундук. О… може на горіхову пасту. Якщо дати пиву постояти то цей аромат відходить на другий план, а на його місце приходить гірка кава. Може є ще трохи гіркого шоколаду, але десь там… далеко.

Піна мала дрібнозернисту основу. Коричневий відтінок. Тримається доволі довго. І ще довше залишається невеличким кільцем по краю бокала. Тіло насиченого черного кольору. Якщо подивитися на світло, то є ще червоний відтінок. Каламутне.

Порший ковток пива “Caife Gaelach. Irish Coffee Imperial Milk Stout” здався мені дуже солодким. Десь на задньому плані пробивається терпкий присмак. Десь в середині, бувально зовсім трохи додається алкоголь. Але на мій погляд він більше доповнює смак, чим заважає. Пиво 100% заслуговує, щоб його купити.

А я нагадую, що усі мої дегустації від броварні Rebrew можна подивитися тут. А на офіційній сторінці або сторінці у ФБ можна слідкувати за життям броварні.