Русский военный корабльиди на#уй!

Слава Україні!Героям Слава!

Слава Нації!смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Латвія / Latvia Bruza Nefiltretais Jul, 29, 2023

Untappd info

Kellerbier / Zwickelbier

Cesu Alus

My rating 3.25

Global raiting 3.06

 • Алкоголь

  5.4%

 • Горечь

  20

 • Стиль

  Kellerbier / Zwickelbier

 • Штрихкод

  4750142005062

 • Цена

  1.14 y.e. за 1 пінту

Сьогодні буде пиво з Латвії – Bruza Nefiltretais. На офіційній сторінці нема нічого цікавого про це пиво, тому гоу дегустувати. До речі, пиво налито у банку об’ємом 1 пінта (0.568 літра)

Bruza Nefiltretais

Аромат має солодкий присмак. Також присутній легкий трав’янистий присмак. Нагадує якусь цукерку. Якщо дати пиву трохи постояти, то аромат майже повністю сходить.

Піни майже не було. Протрималася пару секунд, після чого від неї нічого не залишається. Тіло має насичений жовтий, навіть напевно коричневий відтінок. Хтось порівнює колір пива з кольором персика. Ну не знаю, може з переспілим.

Наскільки, я би сказав, аромат пива Bruza Nefiltretais має насиченності нижче середнього, то смак прям таки дуже насичений. На мій погляд тут є і цукрова булочка, і щось кисле (як цукерка кіслиця), і присмак алкоголю. Останній дуже сильний. Але якось швидко сходить. Ну і у післясмаку залишається кисло-солодкий присмак від чукерки.

А я нагадую, що усі мої дегустації від “Livu Sencu” можна подивитися тут. А на офіційній сторінці або у ФБ можна слідкувати за життям пивоварні.