Русский военный корабльиди на#уй!

Слава Україні!Героям Слава!

Слава Нації!смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Україна / Ukraine Brolijos Jul, 15, 2023

Untappd info

Lager - Pale

Maxima LT

My rating 2.0

Global raiting 2.38

  • Алкоголь

    5.0%

  • Стиль

    Lager - Pale

  • Штрихкод

    4770148612385

Сьогодні заїхав до О-маркету. Там, я завжди, набираю пива від Оболоні, але сьогодні мені зустрілася пляшечка пива Brolijos від Maxima LT з Літви. На етикетці нема ані слова українською. На untappd зазначено, що Maxima LT – це бар або ресторан, або магазин. Швидким пошуком я зміг знайти лише магазин з подібною назвою. Добре, тому гоу дегустувати.

Brolijos

В ароматі присутні два смак – це гіркий хмільовий и цукрова насолода. І на мій погляд, саме солодкий присмак, домінує. Його тут дуже багато.

Шапка мала білтй колір. Дрібнозернисту основу. Тримається довго, а коли сходить, то ще залишається на стінках бокалу. Тіло насиченого жовтого кольору, майже чисте :).

В принципі, смак пива Brolijos, також можна поділити на дві частини. У першій, присутній гіркий присмак. Я би навіть сказав, що він більше нагадує гіркоту від алкоголю, а ніж від хмелю. У другій – це той самий цукровий, дуже солодкий, як для лагеру, присмак. Ну і головне, ці два смаки погано поєднанні. Тому, як то кажуть – таке. Пиво на один раз.

Усі мої дегустації від Maxima LT можна подивитися тут. Ну і поки я не дізнався, що воно є, тримайте посилання на untappd.