Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Black Bean

Untappd info

Stout - Imperial / Double Pastry

Varvar Brewery

My rating 4.0

Global raiting 4.17

 • Країна

  Україна / Ukraine

 • Алкоголь

  11%

 • Горечь

  40

 • Плотность

  26.5%

 • Стиль

  Stout - Imperial / Double Pastry

 • Штрихкод

  4820201010570

В Україні небагато, зовсім небагато, броварень, які маять свою офіційну сторінку, і ще меньше які якісно її ведуть. Броварня Varvar серед тих, яка сумлінно веде свою сторінку. Тому за подробицями второго пива на сьогодні “Black Bean” гоу сюди, ну а я дегустувати.

Прикольно, що при 11% алкоголю, в ароматі цього самого алкоголю майже не відчувається. Гіркий шоколад є, трохи вишні є, може навіть є ваніль (підглянув на офіційній сторінці), і загалом можу сказати, що вийшло дуже прикольно. А от якщо занурити ніс майже до самого пива, от там алкоголь, як раз і відчувається.

Піна мала коричневий відтінок. Тримається не довго, може пів хвилини і від неї нічого не залишається. А колір пива виявився не такий чорний, як я хотів.

У смаку пива “Black Bean”, напочатку, йде багато кислого присмаку. Десь на задньому плані гіркий присмак шоколаду. Зробив вже пару ковтків, і смак пива став нагадувати цукерку, от не можу згадати яку саме. Десь пробиваються кавові зерна. Якби просто їх розкусити. Смачно, але чесно кажучи, я хотів щось інакшого (після того як прочив опис).

А я нагадую, що всі мої дегустації від пивоварні VarVar можна побачити тут. А на офіційному сайті або сторінці у ФБ можна стежити за життям броварні.