Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Слава Україні! Слава ЗСУ

Binding Schwarzbier

Radeberger Gruppe /

Німеччина / Germany

Моя оцінка

(3.0)

Оцінка з untappd

(3.20)

 • Стиль

  Schwarzbier

 • Алкоголь

  4.8%

 • Плотность

  11.5%

 • Штрихкод

  4053400202105

 • Цена

  1.22 y.e. за 0.5

Переді мною баночка німецього пива Binding Schwarzbier від Radeberger Gruppe. Цікаво, що на банці є qr-code, котрий веде на офіційну сторінку, яка не співпадає з посиланням на untappd. Треба буде розібратися хто кому належить. Зараз вже пізно, тому гоу дегустувати. Склад: вода, ячмінний солод, пшеничний солод, хміль, дріжджі.

В ароматі відчувається терпкий, гіркуватий присмак. Але якщо на початку ці два смаки йдуть разом, то потім вони якби йдуть вже окремо. На задньому плані пробивається кислуватий присмак.

Піна має середньо/дрібнозернисту основу з коричневим відтінком. Тримається довго. Тіло темного відтінку, але якщо подивитись на світло, то присутній ще червоний колір.

А от у смаку, на відміну від аромату, кислий присмак йде відразу. Його тут занадто багато. Десь на задньому плані пробивається гіркий присмак, котрий залишається ще і у післясмаку. Чесно кажучи додати тут більше нічого – пиво “Binding Schwarzbier” на один раз.

А я нагадую, що усі мої дегустаціх від броварні Radeberger Gruppe можна подивитися тут. А на офіційній сторінці чи у ФБ можна слідкувати за життям броварні.