Україна / Ukraine Belgian IPA від Malle Mar, 2, 2023

Untappd info

IPA - Belgian

Malle

My rating 3.75

Global raiting 3.60

  • Алкоголь

    5.8%

  • Стиль

    IPA - Belgian

На цих вихідних я проїздом були у Обухові. Знаю, що там є броварня Malle, тому вирішили заїхати до них на обід (борщ на 4, сало на 5). Там я прикупив декілька пляшок їх пива. Сьогодні буде перше пиво цієї партії пиво Belgian IPA. До речі, з цією броварнею знайомий ще з 2015 року.

Belgian IPA від Malle

На перший ніс в ароматі пристуній солодкий присмак свіжої сливи та карамелі. Класне вийшо поєднання. Якщо дати пиву постояти, то солодкий присмак зникає, а на його місце виходить терпкий присмак.

Коли відкривав, піни також було багато. Трохи пішла верхом. У бокалі має середньозернисту основу. Білий колір. Тримається довго. А коли сходить, то залишається ще на стінках бокала. Колір тіла, це щось середнє між насиченим жовтим то коричневим відтіками.

Смак пива Belgian IPA від Malle має доволі рівний та м’який. Трохи солодкого присмаку, трохи більше гіркого. Не погано. Але на мій погляд змазується післясмак. Він просто на голову нижче чим, наприклад, початок ковтка.

А я нагадую, що усі мої дегустації від пивоварні Malle можна подивитися тут. А на офіційному сайті або на сторінці у ФБ можна слідкувати за життям пивоварні.