Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Слава Україні! Слава ЗСУ

Belgian IPA від Malle

Malle /

Україна / Ukraine

Моя оцінка

(3.75)

Оцінка з untappd

(3.64)

  • Стиль

    IPA - Belgian

  • Алкоголь

    5.8%

  • Цена

    2.46 y.e. за 0.33

На цих вихідних я проїздом були у Обухові. Знаю, що там є броварня Malle, тому вирішили заїхати до них на обід (борщ на 4, сало на 5). Там я прикупив декілька пляшок їх пива. Сьогодні буде перше пиво цієї партії пиво Belgian IPA. До речі, з цією броварнею знайомий ще з 2015 року.

Belgian IPA від Malle

На перший ніс в ароматі пристуній солодкий присмак свіжої сливи та карамелі. Класне вийшо поєднання. Якщо дати пиву постояти, то солодкий присмак зникає, а на його місце виходить терпкий присмак.

Коли відкривав, піни також було багато. Трохи пішла верхом. У бокалі має середньозернисту основу. Білий колір. Тримається довго. А коли сходить, то залишається ще на стінках бокала. Колір тіла, це щось середнє між насиченим жовтим то коричневим відтіками.

Смак пива Belgian IPA від Malle має доволі рівний та м’який. Трохи солодкого присмаку, трохи більше гіркого. Не погано. Але на мій погляд змазується післясмак. Він просто на голову нижче чим, наприклад, початок ковтка.

А я нагадую, що усі мої дегустації від пивоварні Malle можна подивитися тут. А на офіційному сайті або на сторінці у ФБ можна слідкувати за життям пивоварні.