Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Barley Wine Aged in Wine Barrel

Untappd info

Barleywine - Other

Гуцульська крафтова броварня «Ципа»

My rating 3.5

Global raiting 3.81

 • Країна

  Україна / Ukraine

 • Алкоголь

  7.9%

 • Горечь

  100

 • Плотность

  31.6%

 • Стиль

  Barleywine - Other

І знову, в звичайному маленькому магазині у Києві знайшов пляшечку пива Barley Wine (Aged in Wine Barrel) від Гуцульскої броварні Ципа. До речі, коли влітку був на броварні, цього пива там не було. Склад: вода (з високогірного джерела, саме так зазначено на етикетці), солод, хміль.

Barley Wine Aged in Wine Barrel

На перший ніс, на мій погляд, в ароматі є дуже багато алкоголю. Він нагадує мені, щось накшталт сливи у кон’яці. О, це якщо ніс занурити до самого пива. Якщо ж ніс тримати, скажемо так подалі, то в ароматі можна відчути присмак цукрової булочки. Але все одно, в ароматі багато алкоголю.

Піни не було зовсім, як я не старався наливати, її не було. Тіло має насичений коричневий колір. Прозоре.

Невеличкий (хоча велкий :)) спойлер, це напевно перше пиво у стилі Barley Wine, яке мені не зайшло. У смаку Barley Wine (Aged in Wine Barrel) від Ципа дуже сильний присмак алкоголю. Ні, він навіть десь смачний, але це алкоголь, і його тут досі багато. Окрім алкголю, можна відчути присмак кисло-солодкої сливи, але це, на жаль, тільки при першому ковтку, далі тільки алкоголь. Як я вже спойлерів, це перший Barley Wine, який мені просто не зайшов. Спробував і забув.

А я нагадую, що усі мої дегустації від броварні “Ципа” можна побачити тут. А на офіційному сайті або на сторінці у ФБ можна стежити за життям броварні.