Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Слава Україні! Слава ЗСУ

Baltas від Svyturys

Untappd info

Wheat Beer - Hefeweizen

Svyturys

My rating 3.25

Global raiting 3.40

 • Країна

  Литва / Lithuania

 • Алкоголь

  5.0%

 • Плотность

  12%

 • Стиль

  Wheat Beer - Hefeweizen

 • Штрихкод

  4770349227203

 • Цена

  0.98 y.e. за 0.33

Сьогодні буду пробувати Baltas від Svyturys. І знову, вот Svyturys велика Литовська пивоварня. Навіть є свій офіційний сайт, але чомусь перейти і почитать про пиво я там не можу. Ну як це? Невже ніхто навіть не слідкує?

Baltas від Svyturys

На перший ніс було багато випечки. Якщо дати пиву постояти, то тоді булочка перетворюється на звичайний аромат пшеничнки. Але чим довше пиво стоїть в бокалі, тем меньше стає аромат. Але у свою чергу, аромат стає більш рівним.

Шапки майже не було. Трималася пару секунд. Мала середньозернисту основу і білий колір. Тіло каламутне, жовтого кольору.

Самий перший ковток, навіть краще сказати, половина першого ковтка, казалася мені ну-у-у дуже солодким. У другій ж частині прийшла кіслинка. Вийшло дуже контрастно. Взагалі, в усіх інших котках вже кіслинка була на першому місці. А ще в післясмаку додається трошки терпкості. Ну і як висновок, пиво Baltas від Svyturys мені не сподобалося, може воно і в стилі, але десь по краєшку.

А я нагадую, що всі мої дегустації від пивоварні Svyturys можно подивитися тут. А на офіційному сайті або на сторінці у ФБ можна слідкувати за життям броварні.