Русский военный корабльиди на#уй!

Слава Україні!Героям Слава!

Слава Нації!смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Україна / Ukraine Anti-imperial stout від Mova Feb, 28, 2023

Untappd info

Stout - Other

MOVA Brewing Co

My rating 4.0

Global raiting 4.07

 • Алкоголь

  7.2%

 • Горечь

  30

 • Плотность

  22%

 • Стиль

  Stout - Other

 • Штрихкод

  4820251790361

 • Цена

  2.27 y.e. за 0.33

Переді мною пиво Anti-imperial stout від Mova. Поки офіційний сайт не працює, то як самі пивовари описують своє пиво можна знайти у ФБ. Ну а я дегустувати. Склад: вода питна підготовлена, солод ячмінний, лактоза, хміль, дріжджі.

Anti-imperial stout від Mova

На перший ніс в ароматі відчувається кавовий присмак з додаванням алкоголю. У ФБ написано, що повинен бути лікер, але зараз я не можу згадати якийсь лікер с таким присмаком. Далі аромат стає більш м’якішим. Зараз взгалі не скажешь, що в пиві 7.2 алкоголю.

Піна мала дрібнозернисту основу. Тримається довго. Має мідно-коричневий відтінок. Тіло чорного кольору, з червоним відтінком.

Як на мене смак тут не збалансований, смачний, але не сбалансований. Спершу, у смаку пива Anti-imperial stout від Mova відчувається солодкий присмак. Схожий на запечену, цукрову булочку. Відразу ж додається кислий присмак, як від доброї кави. А ближче до кінця, додається гірко-терпкий присмак, як від алкоголю. У після смаку залишаєтсья присмак кави з алкоголем.

А я нагадую, що усі мої дегустації від пивоварні “MOVA Brewing Co” можна подивитися тут. А на офіційному сайті або на сторінці у ФБ можна слідкуваати за життям пивоварні.