Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Слава Україні! Слава ЗСУ

Anosteke Prestige

Brasserie du Pays Flamand /

Франція / France

Моя оцінка

(4.25)

Оцінка з untappd

(3.55)

  • Стиль

    Farmhouse Ale - Bière de Garde

  • Алкоголь

    8.0%

  • Горечь

    45

Другим пивом на сьогоднішній вечір буде пиво від нової для мене броварні Brasserie du Pays Flamand з Франції – Anosteke Prestige. Нажаль, офіційна сторінка не перекладена хоча б на англійську мову, а французьської я не знаю, тому гоу просто дегустувати.

Anosteke Prestige

В ароматі, відразу, як налив у бокал, відчуваються трохи недостиглі фрукти, також є кислий присмак. На задньому плані, та і чім довше пиво стоїть у бокалі, проявляється солодкий, карамельний, присмак. Алкоголь не відчувається і це класно. Пиво трохи постояло, і зараз до нього додався горіховий, ну мені так здається, смак. Напевно, а може мені так здається, є ще трохи присмаку покошеного сіна.

Піна має білий, але й жовтим відтінком, колір. Дрібнозерниста основа. Тіло насиченого жовтого, може навіть коричневого відтінку, злегка каламутне.

У смаку пива “Anosteke Prestige” відчуваються фрукти. Може навіть витримані у якомусь алкоголі, фрукти. Також, є якесь солодке (смачне солодке) варення. Ну і в основі всього цього відчувається терпкуватий присмак. Все дуже добре збалансоване, немає нічого такого щоб заважало насолоджуватись пивом. Як на мене, це пиво варто спробувати.

Усі мої дегустації від броварні “Brasserie du Pays Flamand” можна подивитися тут. А на офіційній сторінці чи у ФБ можна слідкувати за життям броварні.