Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Amber American Ale від МІФ

Untappd info

Red Ale - American Amber / Red

МІФ

My rating 3.5

Global raiting 0.00

 • Країна

  Україна / Ukraine

 • Алкоголь

  5%

 • Горечь

  18

 • Плотность

  13%

 • Стиль

  Red Ale - American Amber / Red

 • Штрихкод

  4820261300031

Настав час п’ятого представника броварні МІФ з Франківська, пива Amber American Ale. Я не перевіряв усі qr-code на попередніх етикетках, але qr-code на цьому пиві веде просто на сторінку пабу у ФБ.

Amber American Ale від МІФ

Ох, який клевий тут аромат. В основі лежить насичена карамель. Але також добре відчувається фруктова складова, щось накшталт вишні/черешні. Та трохи шоколадного, может навіть з легким алкогольним відтінком, присмаком. Клас. Але нажаль тримається не довго, пару хвилин і від неї нічого не залишається.

Дивно, але майже у всіх предтавників пива цієї броварні, немає піни. У данному випадку піни було зовсім мало. Мала дірбнозернисту основу, білий колір. Тримається малеееньким кільцем по краю бокала.

Смак пива Amber American Ale від МІФ не такий збалансованний як аромат. Тут також є карамельна складова, трохи гіркоти. Але якось невистачає балансу. Може і не погано, але де карбонізація? Де мої бульбашки? У післясмаку добре відчутний терпкий присмак.

А я нагадую, що усі мої дегустації від броварні МІФ можна побачити тут. А на офіційній сторінці чи у ФБ можна слідкувати за життям броварні.