Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Слава Україні! Слава ЗСУ

Amber Ale M31 & US05 від FatFox

FatFox /

Україна / Ukraine

  • Стиль

    Red Ale - Other

  • Алкоголь

    7.5%

  • Горечь

    7

Значіть історія така – був я тут в одному барі і побачив пиво Amber Ale від FatFox. Бармен сказав, що пивовар зробив два однакові сорти пива, але використовував різні дріжджі. Спеціально, щоб подивитися буде чи ні різниця. І справа у тому, звичайно ж, я взяв два образци, але не знаю як перевірити цю інфу. Вот просто не знаю, як зв’язатися с пивоваром. Але то таке. Сьогодні, буде пивний батл. Поїхали.

Використовуєтьсядля міцних сортів пиваЦілий спектр сортів
Оцінка на момент написання статті3.743.67
СкладВода, солод, цукор, хмель, дріжджі (М31)Теж саме, тільки дріжджі US05
АроматТут є щось солодке, накшталт, карамелі. Є невеличкий присмак перестиглих фруктів.Солодка складова повністю відсутня. Сам аромат нагадує мені самий звичайний табак. Трішки гірчить
ПінаСлабенька. Тримається ну секунд 10, не більше. Потім від неї нічого не залишаєтьсяТримається супердовго. Має дрібнозернисту основу білий, але с жовтим відтінком, колір.
СмакНа першому ковтка добре відчувається алкоголь. На задньому плані кисло-солодкий присмак. Здалеку схожий на солону карамельСмак, мені здалось меньш насиченний. Більш стриманний. Добре відчувається гірчинка, десь позаду терпкість. Яка в свою чергу добре проявляється в
КолірКоричневий, с червоним відтінком. Каламутнетаке ж саме
Amber Ale M31 & US05 від FatFox

Ну і моє суб’єктивне враження, пиво Amber Ale із дріжджами M31 перемагає. Але, треба відмітити, що якщо пиво зварене при одних і тих самих умовах, але з різними дріжджами – пиво по смаку виявилося зовсім різним.

Всі мої дегустації від пивоварні FatFox можна подивитися тут. Ну так як у пивоварів поки що немає офіційного сайту залишу тут посилання на untappd.