Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Слава Україні! Слава ЗСУ

Amber Ale від BrewArt

BrewArt /

Україна / Ukraine

Моя оцінка

(3.75)

  • Алкоголь

    4.8%

  • Горечь

    13

  • Плотность

    34%

Другим пивом буде Amber Ale від BrewArt. Цього пива поки що нема на untappd. І так сталося, що я не дегустую (описую) пиво якщо самі пивовари не додали його на untappd. Але тут інше – в ароматі була ну дуже смачна цукерка. Склад: вода, хміль, солод.

Amber Ale від BrewArt

Отже аромат. Поки відкривав, пиво робило так – “пшшшш”. Так ось тоді в ароматі був чітко відчутний аромат барабарису (цукерки). Прям дуже смачно. Коли налив у бокал, то до барабарису додався гіркий аромат та напевно ще трошки трав’янистого присмаку. І навіть після декількох хвилин, аромат залишається рівним.

Піна тримається довго. Має дрібнозернисту основу, мідно-коричневий колір. Коли все ж таки починає сходити, то ще залишається на стінках бокала. Тіло коричневого кольору, каламутне.

Смак пива Amber Ale від BrewArt виявився на таким солодким як аромат. Тільки на початку відчутний солодкий присмак. А так у смаку лише дві складові – гіркота та кисла складова. Ні, пиво не зіпсувалося, просто має такий смак. До речі, гіркота – це щось середнє між хвоєю та класичним смаком хмелю.

А я нагадую, що усі мої дегустації від пивоварні BrewArt можна подивитися тут. А на сторінці у ФБ або інстаграм можна слідкувати за життям пивоварні.