Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Слава Україні! Слава ЗСУ

All Roads Lead To Victory

Beermaster Brewery /

Україна / Ukraine

Моя оцінка

(3.75)

Оцінка з untappd

(3.68)

 • Стиль

  Ukrainian Golden Ale

 • Алкоголь

  6.0%

 • Горечь

  22

 • Плотность

  14.5%

 • Штрихкод

  4823096425214

 • Цена

  1.14 y.e. за 0.42

Ще одне пиво на сьогодні “All Roads Lead To Victory” від Beermaster Brewery. Хотів би я додати тут ще щось, але просто процетую назву пива українською – Усі дороги ведуть до перемоги.

All Roads Lead To Victory

Ще коли просто відкривав баночку цього пива, аромат був фруктовий. Схожий на якусь фруктову жуйку. Далі, коли налив у бокал, аромат став наповнюватись гірким, але смачним присмаком. І не навалою, як це завжди буває, а м’яко і поступово. Смачно. Зараз, аиво простояло пару хвилин у бокалі, і зараз мені відчутний аромат м’якоті мандарина.

Піна має середньозернову основу, білий колір. Тримається не довго, пів хвилинки і від неї зилишається тільки невеличке кільце по краю бокала. Тіло має насичений темно-жовтий, може даже червоним відтінком колір. Каламутне.

А от смак пива “All Roads Lead To Victory”, мене дещо розчарував. Після того м’якого та фруктового аромата, смак виявився гірким. Дуже в контрасті з ароматом. В якійсь момент мені здалося, що відчутний смак алкоголю. Тааак, я зрозумів. Крім гіркоти, тут є ще смак м’якоті стиглого, а може даже перестигло персика. Так це воно. О, а ще смак схожий на той же персик, але коли він дозрівав на вікні. Прикольно.

А я нагадую, що усі мої дегустації від пивоварні “Beermaster Brewery” можна подивитися тут. А на офіційній сторінці у ФБ можна слікувати за життям броварні.