Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Слава Україні! Слава ЗСУ

Aldersbacher Bayerisches Landbier

Untappd info

Kellerbier / Zwickelbier

Brauerei Aldersbach

My rating 3.25

Global raiting 3.56

 • Країна

  Німеччина / Germany

 • Алкоголь

  5.2%

 • Горечь

  18

 • Плотность

  12%

 • Стиль

  Kellerbier / Zwickelbier

 • Штрихкод

  4023378312663

Сьогодні стартую з пива “Aldersbacher Bayerisches Landbier” з Нісеччини. Пивовари використили хмілі Hallertauer Perle, Hallertauer Tradition, Ariana. Взагалі, на офіційному сайті доволі добре розписано, як самі броварі представляють своє пиво, тому я просто перейду до дегустації.

Ну по-перше, відкривайте обережно, пиво трохи йде верхом. Аромат же у свою чергу, якось дивно себе веде. Справа у тому, що наприклад, на перший ніс в ароматі був присутній чіткий та смачний гіркий присмак. Трохи згодом, він став псуватися. Аромат став якимось “брудним”, а згодом від нього взагалі нічого не залишається.

Хоча піни, коли відкривав було багато, але у бокалі шапка тримається всього секунд 10. Після чого від неї нічого не залишається.

Смак пива чітко ділиться на дві частини. У першій, десь до середини ковтка, йде стримана, але й смачна гірчинка. Потім до неї додається солодкий, цукровий присмак. І все би нічого, але ці смаки йдуть окремо один від одного. Може і нічого, але чисто для мене, хочеть більше балансу.

А я нагадую, що всі мої дегустації від пивоварні Brauerei Aldersbach можна подивитися тут. А на офіційному сайті або сторінці у ФБ можна стежити за життям броварні.