Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Слава Україні! Слава ЗСУ

Abyss Oatmeal Stout

Neptune Brewery /

Англія / England

Моя оцінка

(3.5)

Оцінка з untappd

(3.74)

 • Стиль

  Stout - Oatmeal

 • Алкоголь

  5.0%

 • Штрихкод

  5065013574264

 • Цена

  5.45 y.e. за 0.44

Сьогодні буду відкривати для себе пиво від броварні Neptune Brewery з Ліверпулю – Abyss Oatmeal Stout. Хотів би я почитати, щось цікаве про пиво, але на офіційному сайті немає ані строчки про це пиво. Прикро. Ну що ж, тоді просто скажу що це Stout з 5.0% алкоголю, і гоу дегустувати.

Abyss Oatmeal Stout

В ароматі відчувається присмак, щось накшталт, бобів. Але не боби. Але дуже схоже. Також добре відчуваається терпкий присмак. Ані солодкого, ані гіркого присмаку нема. Хочаб кавовий або шоколадний присмак, але ні. Лише той аромат схожий на зелені боби. Також треба відзначити, що аромат доволі стійкий.

Піна мала коричневий відтінок та дрібно/середньозернисту основу. Тримається не довго. Десь через пару секунд від неї залишається невеличке кільце по краю бокала. А згодом взагалі нічого не залишається. Тіло темного, як розчина кава, кольору. Якщо подивитися на світло, додається червоний відтінок.

Перше, що хочеться відмітити після ковтка, це те що смак якось швидко згасає. Взагалі смак нагадує більше холодну каву, а ніж пиво. Наприкинці ковтка додається ще терпкий, як від пересмаженої кави, присмак. І тільки післясмак, як то не дивно, здається мені смачним. На мій погляд, пиво Abyss Oatmeal Stout заслуговує, щоб зкуштувати 1 раз, не більше.

Усі мої дегустаціх від Neptune Brewery можна подивитися тут. А на офіційній сторінці чи у ФБ можна слідкувати за життям броварні.