Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Слава Україні! Слава ЗСУ

6 Drug Ale

Beery Bench /

Україна / Ukraine

Моя оцінка

(3.75)

Оцінка з untappd

(3.47)

  • Стиль

    Spiced / Herbed Beer

  • Алкоголь

    6.0%

  • Цена

    4.37 y.e. за 1 літр

Останнього разу, коли їздив до Харкова, відкрив для себе нову броварню – Beery Bench. А зустрів їх, а точніше кажучи, їх бар на Ярослава Мудрого. Там можна прикупити їх пива і по словам офіційнта (до речі дуже толковий хлопець) пограти на приставці та просто посидіти з друзями. Сьогодні буде перше їх пиво 6 Drug Ale, якщо не помиляюся, з коноплею. Ще одне до речі, я подивився сторінку у ФБ, долистав до 2021 року і не знайшов там нормального опису цього пива. Прикро.

6 Drug Ale

Аромат дуже дивний, гірко-кислий, нагадує щось не спіле. Десь там позаду пробивається щось солодке. Дуже дивний, з іншою сторони дуже цікавий аромат. Хм… Зараз аромат мені нагадує, якусь консервацію. Кажу ж, дуже дивний аромат. До речі, алкоголь не відчуваєтсья зовсім.

Піна мала середньозернисту основу, білий колір. Тримається біля хвилини. Після чого від неї залишається маленьке кільце по краю бокала. Тіло жовтого відтінку, злегка каламутне.

Смак пива 6 Drug Ale такий же дивний, як і аромат. В якийсь момент він нагадав мені табак – терпкий, землянистий, ніякого солодкого присмаку. Не знаю, я не можу описати всі ті смаки які є у пиві. Вони незвичні це плюс, але не можу сказати, що мені сподобалися і це мінус. Треба буде ще раз зайти до пабу, і поговорити з пивоваром.

Усі мої дегустації від броварні Beery Bench можна подивитися тут. А на сторінці у ФБ можна слідкувати за життям броварні.