Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Слава Україні! Слава ЗСУ

45 Days Organic Pilsner

To Ol /

Данія / Denmark

Моя оцінка

(3.25)

Оцінка з untappd

(3.31)

 • Стиль

  Pilsner - Other

 • Алкоголь

  4.7%

 • Горечь

  26

 • Штрихкод

  5711474007277

 • Цена

  1.45 y.e. за 0.5

Переді мною пілзнер з довгою назвою “45 Days Organic Pilsner” від дацьких броварів To Ol. На офіціній сторінці є невеличкий опис цього пива. Як пишуть самі броварі, вони витримували цей пілзнер не меньше ніж 45 діб (як на мене, дуже дивне формулювання).

45 Days Organic Pilsner

В ароматі є непогана комбінація солодкого присмаку і гіркоти. Тримається не довго, згодом гіркота відходить десь на задній план, а на її місце приходить кислуватий присмак. Теж непогано, але все ж таки спочатку було краще.

Піна мала середньозернисту основу. Білий колір. Тримається близько хвилини, після чого від неї нічого не залишається. Тіло, я би сказав, далеке від золотистого відтінку. Більше нагадує солому з лимонним відтінком.

Знаєте, скільки роблю ковтків, складається таке враження, що у пиво додали, щось накшталт, лимонної кислоти. Десь в середині додається трохи солодкої складової. І тільки у післясмаку і то, ненадовго, пробивається хмільова гіркота. Яка, у свою чергу, заміняється гіркотою як від корки лимону. Пиво 45 Days Organic Pilsner спробував і забув.

А я нагадую, що усі мої дегустації від броварні To Øl, можна знайти тут. А на офіціній сторінці чи на сторінці у ФБ можна слідкувати за життям броварні.